Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Investiční katalog

Pralinkárna

Zlínský kraj

Překlenovací úvěr na provoz pralinkárny, která v současné době rozjíždí svou činnost. Finanční zabezpečení potřebujeme z důvodu změny ve vedení společnosti, které nastalo v dubnu 2019 a od této chvíle byla zahájena obchodní činnost pro prodej výrobků z pralinkárny. Pralinkárna potřebuje tyto finanční prostředky na zajištění mzdových nákladů, na překlenutí doby, kdy obdrží dotace z úřadu práce.

Částka
200 000 Kč
Úroková míra (p.a.)
5%
Splatnost v měsících
36
Zbývá 10 dní 9:17 hodin
Zbývá 10 dní 9:17 hodin

Nákup pracích prostředků

Jihočeský kraj

Provozní mikroúvěr nám umožní nákup pracích prostředků <br> v množství potřebném pro předzásobení na kvartální provoz za výrazně výhodnějších cenových podmínek. To nám umožní využívání ekologicky šetrných prostředků. Zároveň posílením pracovního kapitálu umožní přijetí dalších pravidelných smluvních zakázek a tím zvýšení produkce.

Částka
40 000 Kč
Úroková míra (p.a.)
8%
Splatnost v měsících
3
Zbývá 4 dní 10:17 hodin
Zbývá 4 dní 10:17 hodin

Předfinancování produkce

Olomoucký kraj

Na profinancování zakázek našeho projektu "Dyzajn k sežrání". V kooperaci vyrábíme čajové krabičky s čaji pro firmy a instituce. Celý proces trvá cca 2 měsíce a musíme platit zálohu, někdy i 100.000,- Kč a finance nám potom chybí. Mikroúvěr nám pomáhá tento náš sociální projekt udržet v chodu.

Částka
100 000 Kč
Úroková míra (p.a.)
5%
Splatnost v měsících
4
Zbývá 2 dní 9:17 hodin
Zbývá 2 dní 9:17 hodin