Naše webové stránky používají cookies. Pomáhají ke správné funkci stránek a lepšímu uživatelskému zážitku. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Rozumím

Investiční katalog

Komunitní centrum

Praha

Projekt komunitního centra je financován z prostředků ESF. Mikroúvěr umožní fungování Kulturně komunitního centra Senior fitnes a překlenutí období od schválení částky dotace do jejího čerpání.

Komunitní centrum nabízí vzdělávací i volnočasové aktivity a psychologická a právní poradenství.

Částka
500 000 Kč
Úroková míra (p.a.)
3%
Splatnost v měsících
4
Zbývá 6 dní 16:12 hodin
Zbývá 6 dní 16:12 hodin

Nákup materiálu

Liberecký kraj

Financování nákupu materiálu, lůžkoviny dodáváme hlavně do pečovatelských domovů a nemocnic, vyrábíme na objednávku, splatnost faktur je 14 - 60 dnů, materiál nakupujeme většinou za hotové.

Investice do nákupu zásob - materiálu - nám umožní rychle reagovat na požadavky našich zákazníků, realizovat zakázky v potřebných termínech. To vše má velký vliv na stabilitu SP, vyrovnané hospodaření. Můžeme tak vyhovět dalším zájemcům z řad osob se zdravotním postižením a nabídnout jim práci u nás.

Částka
90 000 Kč
Úroková míra (p.a.)
10%
Splatnost v měsících
3
Zbývá 0 dní 17:12 hodin
Zbývá 0 dní 17:12 hodin

Předfinancování produkce

Olomoucký kraj

Na profinancování zakázek našeho projektu "Dyzajn k sežrání". V kooperaci vyrábíme čajové krabičky s čaji pro firmy a instituce. Celý proces trvá cca 2 měsíce a musíme platit zálohu, někdy i 100.000,- Kč a finance nám potom chybí. Mikroúvěr nám pomáhá tento náš sociální projekt udržet v chodu.

Částka
100 000 Kč
Úroková míra (p.a.)
5%
Splatnost v měsících
4
Zbývá 5 dní 16:12 hodin
Zbývá 5 dní 16:12 hodin